Lilaloppan: Ruim en Comfortabel Appartement in Zweedse Natuu
Ontsnap aan de drukte in het sfeervolle appartement Lilaloppan, ideaal voor 1-2 personen. Dit ruime verblijf (70 m²) op de begane grond van vakantiehuis Woxy biedt privacy en comfort. Met een eigen ingang, goed uitgeruste keuken, queen size bed en een balkon met prachtig uitzicht op de rivier Voxna, voel je je meteen thuis.
Geniet van snelle wifi, ideaal voor een workation, en een serene omgeving. Ontdek wandel- en fietspaden, ga kanoën, of beleef een berensafari. In de winter kun je langlaufen of skiën. Het Unesco-erfgoed Hälsinger Gårder en lokale folklore voegen culturele rijkdom toe.
Relax in de tuin met vuurplaats of aan het recreatiestrandje om de hoek. Met duurzaamheid in gedachten biedt Lilaloppan groene energie en natuurlijke materialen. Na drie nachten verblijf ontdek je de charme van dit bijna 100 jaar oude, liefdevol gerenoveerde Zweedse huis.
Kijk snel op onze website bij www.mijnvakantiestek.nl/1596