Navigatie overslaan
Op vakantie in OostenrijkOp vakantie in OostenrijkOp vakantie in Oostenrijk

Op vakantie in Oostenrijk

  • 1-4 gasten
  • slaapkamers
  • badkamers

Op vakantie in Oostenrijk

• 1-4 gasten

• slaapkamers

• badkamers

Voorjaars- en najaarsweken met korting

5, 6 OF 7 NACHTEN VOOR DE PRIJS VAN 5 NACHTEN (KORTING TOT WEL 25%)

In samenwerking met mijnvakantiestek.nl bieden wij een speciale korting aan voor uw verblijf in het voor en najaar.

Algemene informatie over deze kortingsactie

U verblijft in 1 van onze compleet ingerichte appartementen. Elk appartement heeft een eigen balkon of terras.

5, 6 of 7 nachten voor de prijs van 5 nachten (korting tot wel 25%). Informeer bij de eigenaar voor actuele prijzen.

ACTIEVE VAKANTIE IN TIROL VOOR 55+ERS

Elk jaar organiseren we een actieve week in juni voor 55+ers.

Bent u 55+ en op zoek naar een vakantie waarin u zelfstandig verblijft, maar ook kunt genieten van gezellige groepsactiviteiten? Tijdens deze speciale reisweek verblijft u in een comfortabel appartement van Ostbacher Stern in Tirol en neemt u deel aan begeleide fiets- en wandeltochten. Geniet van het enthousiasme van uw gids, Arjan Post, die u de mooiste plekjes laat zien en beleven!

Niet inbegrepen:

Toeristenbelasting: 3,50 EU pp/nacht

Eventueel huisdier: 5 EU/nacht

Informatie Ostbacher Stern en omgeving

Tijdens de zomer kans op een Tiroolse verrassing

Als je geluk hebt en Arjan en Edith zijn aanwezig, dan is de kans groot dat je verwelkomt wordt met Tiroler muziek op de alpenhorn. Hoe mooi is dat om zo je vakantie te starten in Tiroler sferen? Deze verrassing zal je vakantie gelijk onvergetelijk maken.

Tirol Oostenrijk

Rustig gelegen op ongeveer 1150m hoogte in het prachtige Leutaschtal tussen het Wettersteingebergte (de Zugspitze) en het Karwendelgebergte, kunt u genieten in een van onze mooie appartementen. Het huis bevindt zich midden in de regio Seefeld (gemeente Leutasch, dorp Ostbach) niet ver van Innsbruck. Een oase van rust in een prachtige natuurlijke omgeving waar u naar hartenlust kunt wandelen en fietsen of langlaufen en skiën.

Supermarkt met verse broodjes

Supermarkt met verse broodjes op loopafstand (400 m), grote supermarkt op 2 km

Appartementenhuis OSTBACHER STERN***

Het huis bestaat uit 11 appartementen van 38-70m2 en 2 kamers met badkamer; verdeeld over 3 verdiepingen. Elk appartement beschikt over een eigen terras of balkon.

Wellness

In de kelder kunt u heerlijk relaxen in de wellness met sauna, stoombad, infraroodcabines en douche. Ook is er een tafeltennistafel en kinderspeelkamer aanwezig. Voor wintersportgasten is er een skiruimte met schoenendroger. In het hele huis is gratis wifi. Buiten kunt u heerlijk genieten van het fantastische uitzicht in de grote tuin met kinderspeeltoestellen, zitjes, barbecue, en Tiroler Gartenhaus. Er is een privéparkeerplaats voor 14 auto’

Bij de foto's staan enkele verschillende type woningen afgebeeld. Klik op de site voor meer informatie en aanbieding.

www.ostbacher-stern.com/nl/voorseizoen-in-tirol

Review


* is verplicht


0/250

Adres

Ostbach 16 , A-6105 Leutasch, Tirol, Oostenrijk

Meer info over dit huisje

https://ostbacher-stern.com/nl/mijnvakantiestek/
Keuken
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Kookplaat
Koel/ vriescombinatie
Hygiëne
Wasmachine
Douche
Toilet
Faciliteiten
Prive Buiten
Eigen Parkeerplek
Internet
Terras
Tuinmeubelen
BBQ
Luxe
Televisie
Directe omgeving
Regels
Huisdieren toegestaan
Roken binnen niet toegestaan

Foto's